АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ

   

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії – серце будь-якої лікарні. Немає серця – немає життя. Серце Роздільнянської БПЛ б’ється 24 години на добу, 7 днів на тиждень, аби ваші серця не зупинялись та бились в унісон з нашими. Сучасна лікарня не може існувати без відділення анестезіології та інтенсивної терапії.  
За останні роки Роздільнянська БПЛ повністю оновила обладнання ВАІТ: функціональні ліжка, нові монітори пацієнтів, апарати штучної вентиляції легень нових поколінь експертного класу, інфузомати і т.д., що дає змогу повністю відповідати вимогам НСЗУ та якісно надавати допомогу пацієнтам.  
24/7 персонал відділення готовий надати допомогу при різноманітних невідкладних станах. Від інфаркту міокарда до гострих важких хірургічних патологій, від отруєнь до інсульту головного мозку, від сепсису до пневмонії і т.д.. Є можливість відразу біля ліжка пацієнта провести ренгенологічні дослідження, УЗД-діагностику на новому портативному УЗД-апараті: УЗД легень, органів брюшної порожнини, серця. Лікарі відділення володіють методикою проведення FAST-протоколу при УЗД діагностиці невідкладних станів. Також 24/7 є можливість проведення та діагностування станів за допомогою Комп’ютерного томографа. В відділенні є нова киснева система, а на території лікарні є 4 джерела кисню, що унеможливлює нестачу кисню.
В палатах встановлені кондиціонери, що дає змогу зробити перебування пацієнтів максимально комфортним.
Окрім роботи в відділенні інтенсивної терапії, лікарі-анестезіологи виконують різного виду анестезії в операційних та перев’язувальних. За допомогою наших спеціалістів в залежності від виду втручання вам завжди готові провести загальну анестезію , спінальну(субарахноїдальну) анестезію, епідуральну анестезію, знеболення родів за допомогою епідуральної анестезії, провідникові методи анестезії під контролем УЗД, що дають змогу знеболити лише, наприклад, тільки руку при операції на ній і т.д. . Ми використовуємо лише сучасні методи анестезії, якісні розхідні матеріали та наркозні препарати. З нами вам не варто боятися анестезії. Наше завдання аби ви нічого не відчували під час операції, маніпуляції, при цьому перебували в безпеці. Наші анестезіологи завжди запропонують вам найбільш оптимальний вид анестезії, врахувавши всі можливі ризики.
Лікарі відділення, медичні сестри постійно навчаються та вдосконалюють свої навички. Впроваджуємо в лікуванні та анестезіології міжнародні практики, стандарти, слідкуємо за новинками в медицині та намагаємося крокувати в ногу з світом. Наше завдання не лише надати вам допомогу, а й зруйнувати міф про те, що в районній лікарні неможлива якісна допомога, або сучасна анестезія. Можлива і кожного дня ми доводимо зворотне - якісна медицина в Роздільній можлива і вона є. Але ми не зупиняємося і стаємо кращими щодня.
Лікарі відділення:
завідуюча, лікар вищої категорії Ключникова Ганна Володимірівна
Столяр Вікторія Миколаївна
Гордіна Наталія Володимірівна
Масюта Марина Дмитрівна
Мераджи Ганна Павлівна
Обуховський Денис Володимирович
Черненко Іван Володимирович

  


Завідуючка відділенням: Ключникова Ганна Володимірівна


Відділення АІТ знаходиться на  5-му поверсі лікарні.

Молодий ординатор відділення АІТ: Черненко Іван Володимирович- готується до встановлення епідурального катетеру з подальшим проведенням анестезіологічного забезпечення.
Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше